Festmények és grafikák Tételek száma: 125
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1560606
10072
27
36000
Neogrády László (1896-1962): Szomorkodó parasztlány. Olaj, vászon, jelzett, 25,5×38,5 cm 1574458
10073
27
80000
Nyáry Éva (1946-): Tó part. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1572266
10074
27
60000
Nyilasy Sándor (1873 - 1934): Lányok a domboldalon. Olaj, falemez, jelzett, antik keretben, 20×30 cm 1573896
10075
27
36000
Patkó Károly (1895-1941): Faluhatár lovaskocsival. Rézkarc, papír, jelzett, 22,5×17,5 cm 1549661
10076
27
30000
Pállya Celesztin (1864-1948): Kipakolás a piacon. Olaj, falemez, jelzett, 12×14,5 cm 1570625
10077
27
50000
Pártay István (1906-1979): Vihar a Balatonon (Balatonfenyves) 1951. Tempera, papír, jelzett, keretben, 91×70 cm 1575425
10078
27
22000
Péczely Antal (1891-?): Tavaszi földmunkák. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 32×39 cm 1552689
10079
27
Pirchala Imre (1904-1984): Utca részlet. Akvarell-tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×33 cm 1552812
10080
27
28000
Pólya Edit (1897-?): Merengő lány. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 52×32 cm 1507499
10081
27
11000
Ranko Radovic (1935-2005): Le chevalier 1988. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 58×42 cm 1553015
10082
27
Rékassy Csaba (1937-1989): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×11 cm 1587160
10083
27
28000
Rosenmayer Ferenc (1864-1912): Vásári jelenet. Olaj, falemez, jelzett, üvegezett keretben, 7,5×14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft