Ferrovia dello Stato Viterbo-Roma-Civitavecchia. Stab. A. Marzi / Italian State Railways advertisement, inauguration of the Roma-Trastevere station. Art Nouveau litho s: Giulio Ricci (EK)
Magyar Asphalt Rt. Márta cipőpaszta. Csak aki már tapasztalta, tudja mi a Márta paszta. reklámlap, hátoldalon titkosírás megfejtőkulccsal / Hungarian shoe polish advertisement, cryptography kex on the backside (EB)
Pavlik Ferenc Bőrkabátok üzletének reklámlapja. Budapest Károly körút 9. / Hungarian leather jackets' shop advertisement card "1939 X. Őszi lakberendezési és háztartási vásár" So. Stpl s: Horváth Béla (EK)
1923 Budapest, Országos Vas-, Gép-, Malom és Electrotechnikai Kiállítás a Városligeti Iparcsarnokban. Bruchsteiner és fia / Hungarian National Industrial, Machine, Mill and Electro Technical Exhibition advertisement card, litho s: Tary
Budapest Székesfővárosi Iskolai Kiránduló Vonatai. Reklámlap. Vezetőség: Reáltanoda utca 7. Dr. Bodnár Gyula / Budapest Metropolitan School excursion trains advertisement card (EK)