6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Fáy András: Óra-mutató. Pest, 1842, Trattner és Károlyi, XII+149 p. Modern egészvászon-kötés, az átkötéskor az eredeti elülső borítót az elülső kötéstáblára kasírozták, a címoldal, és az azt követő oldal restaurált. Első-kiadás.