8 000 Ft
Jókai és Laborfalvi Róza. Hegedűs Sándorné Jókay Jolán emlékiratai. Magyar Írómesterek. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Gottermayer Nándor Könyvkötő műhelyében készült egyedi aranyozott selyem-kötés, megviselt állapotban, kopottas, viseltes borítóval, sérült kötéssel, az előzéklapon Jókai Jolán és Jókai Róza beragasztott fotójával. Az elülső szennylap hátán Hegedűs Rózsának, Hegedűs Sándorné Jókai Jolán lányának a bejegyzésével.