5 000 Ft
Orlay Jenő: Chappy. Dzsessz-dobbal a világ körül. Bp., 1943, Szerzői kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel. A szerző, Orlay Jenő zeneszerző, dobos által zenésztársának, Rácz Vali énekesnő, színésznőnek dedikált példány.