15282.
27. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Dante Alighieri: L'Enfer poéme du Dante, traduction nouvelle. Londres et Paris (London-Paris), 1783, Mérigot-Barrois. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban./ Contemporary half-leather-binding, with worn, and slightly damaged cover, otherwise in good condition, in French.