Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt vörös szalagon" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalaggal, "F. Braun in Wien" gyártó jelzéssel, eredeti "V. MAYERS SÖHNE" jelzésű dísztokban T:1-,2 kis zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. "Golden Merit Cross with the Crown on a red ribbon" gold plated, enamelled decoration with ribbon and makers mark "F. Braun ...
Homonnay Jenő (1883-?) ~1930. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Becsülettel a hazáért" Br díjérem "GÁL" gyártói jelzéssel, mellszalagon (39mm) T:2 / Hungary ~1930. "MOVE (Hungarian National Defence Association)" Br award medal with ribbon and "GÁL" makers mark. Sign.: Jenő Homonnay (39mm) C:XF
1941. "Máramaros visszatért 1941. IX. 5." zománcozott, aranyozott kitűző (15x18mm) T:2 / Hungary 1941. "Máramaros visszatért 1941. IX. 5" enamelled, gold plated commemorative pin for the return of parts of Transylvania (15x18mm) C:XF
1941. "V. Balatoni Dalosünnep Siófok 1941" zománcozott jelvény, hátoldalon "Boczán Károly - Csokonai u. 8." gyártói jelzéssel (19x32mm) T:2 / Hungary 1941. "5th Song Festival at Balaton - Siófok 1941" enamelled pin, with "Boczán Károly - Csokonai u. 8" makers mark (19x32mm) C:XF
1948. "Debreceni Nyári Egyetem" 4db klf jelvényének fém mintadarabja, "Szeiler Budapest VI. Teréz-körút 23 és 21" gyártói jelzésű pergamen tasakban T:1- / Hungary 1948. "Debrecen Summer University" 4pcs of different badge metal trials in "Szeiler Budapest VI. Teréz-körút 23 és 21" parchment packet C:AU
1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem bronz fokozata" zománcozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, sérült tokban T:1-,2 / Hungary 1949. "Sports Merit Medal of the Hungarian People's Republic, Bronze Grade" enamelled Br decoration with original ribbon and thin ribbon, in damaged case C:AU,XF NMK 508.
1952. "Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem" jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, csak 32 adományozás! T:2 R! / Hungary 1952. "Mátyás Rákosi Merit Medal for Study" hallmarked Ag decoration with ribbon, only 32 awards! C:XF Rare! NMK 584.
1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott peremű zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel T:1- / Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon C:AU NMK 611.
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti bordó dísztokban T:2 / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original red case C:XF NMK 720.