30460.
27. Lezárult nagyaukció
Külföldi emlékveretek, plakettek
15 000 Ft
Olasz Államok / Pápai Államok / Róma 1821. "VII. Pius / Assisi Szent Ferenc csontváza megtalálásának és elismerésének emlékére" ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Tommaso Mercandetti (33,59g/41,5mm) T: 2 kis patina, ph. / Italian States / Papal States / Rome 1821. "Pius VII / Commemorating the discovery and recognition of the skeleton of Saint Francis of Assisi" silver plated Br commemorative medal. "PIVS VII PONT. MAX. ANNO XXII / S. FRANCISCI SEPVLCRVM GLORIOSVM - MDCCCXVIII". Sign.: Tommaso Mercandetti (33,59g/41,5mm) C:XF small patina, edge error