4 000 Ft
1883 Vegyes vajdasági és kárpátaljai lapok, 2 db: Kikindai Közlöny. Társadalmi, közművélődési és közgazdasági hetilap. II. évf. 2. sz., 1883. január 6. Szerk.: Erődi Dániel. Nagykikinda, Radák János-ny., korabeli reklámokkal, 4 sztl. lev. Bereg. Beregmegye Hirdetéseinek és a Megyei Kir. Tanfelügyelőségnek Hivatalos Közlönye, Beregszász. IX. évf. 1. sz. 1883. január 7. Beregszász, Nagy Lajos-Sallay Gyula-ny., korabeli reklámokkal, kis sérüléssel, hiánnyal, 4 sztl. lev.