5 000 Ft
1896-1903 a The Studio művészeti folyóirat három évfolyama (7., 21., 28.), évfolyamonként egybekötve számos szecessziós illusztrációval, érdekes írásokkal, kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban / In English, with Art Nouveau illustrations, slightly worn linen binding, in good condition