Folyóiratok

Tételek száma: 45

1883 Bányászati és Kohászati Lapok, XVI. évf. 1. szám. Szerk.: Farbaky István. 12 p.+1 fametszetű tábla, a Kizovai légakna átlyukasztásáról. Felvágatlan példány. Jó állapotban.
12304.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1883 Közérdek. Ipari, kereskedelmi és kiállítási szemle. 1883, június 1. mutatványszám. Szerk.: Barna Izidor, Szatmári Mór. Korabeli reklámokkal, 20 p. Jó állapotban. Rövid életű folyóirat. Összesen négy számot ért meg.
12305.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1893 Vasvármegye. Politikai, társadalmi és közgazdasági lap. V. évf. 25. sz., 1893. június 18. Szerk.: Kőváry Kaffehr Béla. Szombathely, özv. Seiler Henrikné-ny., korabeli reklámokkal, 12 p. 1889-1945 között megjelenő vas vármegyei folyóirat.
12306.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1896-1903 a The Studio művészeti folyóirat három évfolyama (7., 21., 28.), évfolyamonként egybekötve számos szecessziós illusztrációval, érdekes írásokkal, kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban / In English, with Art Nouveau illustrations, slightly worn linen binding, in good condition
12307.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1901 Journal Amusant No. 115, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
12308.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1903 Zászlónk Ifjusági Lap. Kiadja Regnum Marianum. I. évfolyam 1902-1903. Teljes évfolyam. Bp., Stephaneum, 4+260+X p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
12309.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1904 A St. Louisi Világkiállítás. Magyar Iparművészet, Szerk.: Fittler Kamill, Főmunkatárs: Györgyi Kálmán, VII. évf. 6 szám. Bp., Magyar Iparművészeti Társulat, Athenaeum Rt.-ny. Kiadói papírkötés, gazdag képanyaggal illusztrálva, rengeteg korabeli reklámmal, jó állapotban
12310.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1919 Az Új Film c. művészeti hetilap I. induló száma. A Tanácsköztársaság alatt kiadott lap mindössze két számot ért meg. Szép állapotban
12311.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
19

1919 A Tanácsköztársaság könyvtárügye 1. évf. 1. lapszáma (május 1.), érdekes írásokkal
12312.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

1925 Móricz Zsigmond (1879-1942) és Erdélyi József  (1896-1978) saját kezű aláírásai a Nyugat folyóirat XVIII. évfolyamának 3. kötetében (18-24. szám.). Egészvászon kötésben.
12313.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

1927 Henszlmann-Lapok. A Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudomány-Egyetem Művészettörténeti Gyűjteményének közleményei. - Henszlmann-Blätter. Mitteilungen des Kunsthistorischen Instituts der Pázmány-Universität in Budapest. 2-10. szám.
12314.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1936 Szép Szó. II. kötet. 4-5. szám. 1936. június. Szerk. Ignotus Pál és József Attila. Bp.,1936.,Cserépfalvi, Lőbl Dávid és fia, 215+1 p. Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll.: Fejtő Ferenc. A Szép Szó különszáma. Benne: József Attila: A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. történeti tárgyú érdekes írásaival. Átkötött félvászon-kötés, a címlapot az átkötéskor nem kötötték be. Jó állapotban.
12315.

1936 Szép Szó. II. kötet. 4-5. szám. 1936. június. Szerk. Ignotus Pál és József Attila. Bp.,1936.,Cserépfalvi, Lőbl Dávid és fia, 215+1 p. Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll.: Fejtő Ferenc. A Szép Szó különszáma. Benne: József Attila: A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. történeti tárgyú érdekes írásaival...

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft