Besnyő Éva (1910-2003): A tavasz. Vintage fotóművészeti alkotás. Pecséttel jelezve. Szélén kis beszakadással, saroktörés. / Vinatge photo. Marked with seal. Small tear on the side, dog-ear. 24x29 cm
cca 1929 Demeter Károly (1892-1983) párizsi korszakában készült, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotása, 22x17 cm, karton 34x24 cm / cca 1929 Károly Demeter (1892-1983): Nude, vintage photo, 22x17 cm
1927 Demeter Károly (1892-1983) budapesti fényképész hagyatékából, párizsi korszakában készített, aláírt fotóművészeti alkotása, kiállítási emlékjeggyel, 24,5x19,5 cm, karton 40x29,5 cm