3 000 Ft
Kolligátum színművekből: Edward Knoblauch: A faun. Vígjáték három felvonásban. Fordította: Sebestyén Károly.+ Ibsen Henrik: Kísértetek. Színmű 4 felvonásban. Fordította: Rudnyánszky Gyula.+Ohnet György: A vasgyáros. Színmű négy felvonásban. Fordította: Fáj J. Béla. Második kiadás. (Egy kötetben.) Bp.,1913, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,91+67+74 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval. Rubinyi Tibor (1896-1945) zsidó származású színész névbejegyzéseivel, bejegyzéseivel, és rajzaival, dátumozásokkal (1913,1914,1915.) (1915-ben végezte el a Színiakadémiát.)