26 000 Ft
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Bp., 1895, Athenaeum. Zichy Mihály illusztrációival. Gazdagon díszített, aranyozott, vászonkötésben, kicsit kopott gerinccel, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban.