8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete I-IV. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XVIII., XXXI-XXXII., XXXVI. kötet. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1909-1913, Ifj. Nágel Ottó,(Stephaneum-ny.), 96+103+104+104 p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, az I. és a IV. kötet hátsó borítója foltos, a II. kötet elülső szennylapja kijár. Teljes. Stephányi György (1928-1960) rendező névbélyegzőjével, és névbejegyzésével.