15372.
28. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Jules Verne: Robur-Le-Conquérant. León Benett illusztrációival. Paris, 1924, Librairie Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel és borÃtóval, aranyozott felsÅ‘ lapélekkel, francia nyelven. Jó állapotban. / Linenbinding, with gilded cover and spine, with illustrations by León Benett, in French language.