Stiassny József: A váltó- és csekkjog gyakorlati kézikönyve. Bp. 1938. Székely Nyomda és Könyvkiadó Váll. 317 l. Uránia jogi és gazdasági könyvtár Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Papír védőborítóval, tékában, szép állapotban