15154.
28. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Militária - Katonaság
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
6. Wehrgeologischer Lehrgang in Heidelberg 14. bis 20. XII. 1940. mit 2.XII.40 verfügt durch OKH, Gen St d H Gen d Pi u. Fest b Ob d H Az. 39 Geol 18a/In Fest Geol.a, Nr.18 870/40. Berlin, 1941, Reichsdruckerei. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés, számos egészoldalas és kihajtható melléklettel, térképpel, ábrával illusztrálva, német nyelven. Német nyelvű tanulmánykötet kiadvány a katonai geológiáról, benne számos érdekes írással, többek között Franciaországról, Hollandiáról, Belgiumról, Varsóról, Kelet-Poroszországról, Norvégiáról...stb. Jó állapotban./ Half-linen binding, in German.