15266.
28. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
Prütz, Gustav; Illustrirtes Mustertauben-Buch Enthaltend das Gesammte der Taubenzucht. Hamburg, 1887. Verlag von H F Richter 438 p- 81 t. Litográfiák. CÃmlap hiány. Jó állapotú aranyozott egészvászon kötésben / With 81 lithographic tables. In full linen binding. Inner cover missing. In good condition.