15275.
28. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
8 000 Ft
Semmelweis Ignác(1818-1865): Semmelweis összegyűjtött munkái. Összegyűjtötte s egy részét németbÅ‘l fordÃtotta: Dr. GyÅ‘ry Tibor. Bp., 1906, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 2+VI+2+727 p.+ 4 t.+1 kihajtható hasonmás. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas borÃtóval, sérült kötéssel, de egyébként belül jó állapotban.