15004.
28. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
30
Budapest székesfőváros ház és telektulajdonosainak címtára. Szerk.: Holub Jenő, és Holub József. Bp.,(cca 1926), Szekulesz Imre és Tsa, (Hauptmann Béla kő- és könyvnyomdai műintézet), 417+3 p.+ 10 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, egy-két ceruzás aláhúzással, egyébként jó állapotban, korabeli reklámokkal. Ritka!