11982.
28. Lezárult nagyaukció
Militária
48 000 Ft
cca 1800 Oszmán tiszti(?) kard hüvelye, aranyozott ezüst (Ag.) szerelékkel, bőr borítással, hiányos türkiz berakással, jelzett, h: 82,5 cm / cca 1800 Ottoman officer(?) sword scabbard, with gilt silver (Ag.) parts, covered with leather, with turqoise inlays, one gem is missing, l: 82,5 cm