Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 21

cca 1850 ezüst (Ag.) augsburgi olaj-ecet tartó, eredeti köszörült üveg palackokkal, aprólékos ötvös munka, jelzett, mesterjeggyel, jó állapotban, nettó: 1440 g, m:30 cm,  28×22 cm  1986-os Iparművészeti Múzeumos védettségi papírral / Handmade silver oil and vinegar jug, with original glasses, hallmarked, in good condition, 1440 g net.
19000.

Kikiáltási ár:
1 200 000 Ft
3 108,81
3 428,57

J. C. Klinkosch ezüst műhely (Bécs): Ferencz József a lovon. Ezüst kisplasztika, öntött, vésett és cizellált, jelzett, a kard rész letört, nettó:540 g  6,5×16,5 cm, m:14,5 cm, A családhoz kapcsolódó okmányokkal,fotóval (6 db). Jankovich László (1867-1940) huszár ezredes hagyatékából / Equestrian statue of Franz Joseph, Silver, hallmarked, with broken sword, with documents and photos, 540 g net.
19001.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
466,32
514,29
37

Ezüst (Ag.) szecessziós teafőző állvánnyal,négy lábon álló állvány középen pótolt ezüstözött spirituszégővel, rajta trébelt teáskanna, plasztikus tölgy erezettel és makk díszítéssel, jelzett (800), m:45 cm, 24×22 cm nettó:1940 g / Silver Samovar Art Nouveau Tea Pot, hallmarked
19002.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
984,46
1 085,71

1900 ezüst (Ag.) neobarokk jardiniere, áttört szélekkel, poncolt, cizellált, öntött fülekkel, jelzett (V. Mayer's Soehne), eredeti csiszolt üvegbetéttel (nagyon apró csorbával), 30×16 cm, m:14 cm nettó:492 g / Silver  jardiniere, hallmarked, with glass bowl, with small notch, 492 g net.
19003.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
257,14

Masszív ezüst (Ag.) tálca, plasztikus búzaszál és szőlő fürt díszekkel, jelzett, 34×51 cm, nettó:1877 g / Silver tray with hallmark and winery decoration. 1877 g net.
19004.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
621,76
685,71

Ezüst (Ag) áttört falú fűszertartó párban ( 2 db), üveg betéttel , jelzett, 8×6 cm ( 2×), nettó:106 g (párban) / Silver spice holder, hallmarked, 106 g net.
19006.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00

Fehér arany (14 K) gyűrű táblás csiszolású smaragd kővel, körülötte 30 db csiszolt brill kővel (d:30 mm), néhány hibás, bruttó: 5,64 g, méret: 56 / White gold (14K) ring with 30 emerald, some of them are faulty, size: 56
19010.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
880,83
971,43

Kétszer 6 db mokkás kanál, két készletben, két dobozban. Jelzettek. Össz br: 118 g. / 12 silver coffe spoons in two sets. Total: cca 118 g.
19011.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
14

Háromlábú ezüst tálka. Rubel Ármin ékszerész címkéjével az alján, jelzett. / Silver bowl. Signed, hallmarked. d: 13 cm, net: 91g
19012.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Ezüst gyertya és gyufatartó, jelzett. / Silver  candle and match holder. gr: 161 g. Hallmarked. 10 cm
19013.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

Antik ezüst szelence Bécs látképével. 1825. 13 latos ezüstjellel, SKE mesterjeggyel. / Antique silver box with a view of Vienna. 1825. 13 lat hallmark and maker's mark SKE.  Net: 92 g. 85x55x18 mm
19014.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

Remontoir 14 K arany női zsebóra szép állapotban / Remontoir 14 C female's gold watch d. 30 mm gr: 22,3 g
19015.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft