1900 Kivonat a Németújvári Takarékpénztár betéti könyvéből / Auszug aus dem Einlags-Haupt-Buche der Güssinger Sparcassa, magyar és német nyelven, kitöltetlen, kicsit laza félvászon kötésben
1901 A gyanafalvai takarékpénztár betéti könyvecskéje korona értékben / Einlags-Büchlein der Jennersdorfer Sparkassa in Kronen Währung. Szentgotthárd, Wellisch Béla. Kitöltetlen, magyar és német nyelven, félvászon kötésben. 12 p.
1901 Nobelstiftelsen - die Nobel-stiftung. Statuten. Stockholm, Norstedt & Söner. 2 db füzet a Nobel-díj alapszabályaival, utólagos javításokkal! Papírkötésben, jó állapotban.
1905 A Nezsideri Takarékpénztár XXXIV. évi mérlegének veszteség- és nyereségszámlájának kimutatása 1905. évi január 1-től deczember 31-ig. Nezsider, Horváth J. Könyvnyomdája. Magyar és német nyelven, papírkötésben, 44 p.
1907 Békefi Remig: Emlékbeszéd melyet a Budapesti Kir. Magyar Tud.-Egyetem Rákóczi-Ünnepélyén 1906. évi október hó 29-én mondott Békefi Remig. Bp.,1907, M. Kir. Tudományegyetemi Nyomda, 12 p. Kiadói papírkötés, szakadozott állapotban. A szerző által dedikált.
cca 1910 Wiener Werkstätte, kézzel színezett nyomat, s: Mela Koehler, 19,5×19,5 cm / cca 1910 Wiener Werkstätte hand-coloured print, s: Mela Koehler, 19,5×19,5 cm
cca 1913-1914 Abner&Co. német fűnyíró és kerti szerszám katalógus, német nyelven, képekkel illusztrált, 32p / Abner&Co. G.m.b.H. Rasenmäher catalogue, 32p
1913 A Kassai Ujság Naptára 1914. Bp., Kassai Ujság. Papírkötésben, egy-két korabeli bejegyzéssel, kissé sérült gerinccel, korabeli reklámokkal. A Kassai Ujság független politikai napilap volt, 1910-1938 között jelent meg, Kassán. Számos népszerű melléklettel rendelkezett. / 1913 Calendar of Košice Newspaper 1914. Paperbinding, with little bit damaged spine, with some contemporary notice, in Hunga...