12336.
28. Lezárult nagyaukció
Plakát
80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
1917 Haranghy Jenő (1894-1951): Jegyezzünk hadikölcsönt, plakát, litográfia, Athenaeum Rt., restaurált, 94x62 cm / lithographic poster, restored, 94x62 cm