cca 1930 Schmoll Pasta reklám plakát, ofszet, Seidner műintézetéből, kétoldalas, sarkainál tűnyomok, 34x24 cm / Advertisement poster, offset, pinholes on the corners, 34x24 cm
cca 1935 Fényes Cirkusz, 4 Varias légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, sarkán kis gyűrődéssel, 94x31,5 cm / Hungarian circus poster, lithography, 94x31,5 cm
cca 1935 Fényes Cirkusz, 3 Palm's légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, szélén kis folt, 92x30 cm / Hungarian circus poster, lithography, with minor water stain, 92x30 cm
cca 1935 Mosdóssy Imre (1904-1995): "Miért bántod? Ne káromkodj!" plakát, Klösz coloroffszet, szélein apró szakadások, 94x63 cm / cca 1935 ofset poster, with small tears, 94x63 cm
cca 1935 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Sárkány-féle Üstökös folyékony bőrápoló, reklám plakát, litográfia, Glasel Budapest, 33x23 cm / Advertisement poster, lithoraphy, 33x23 cm
1936 "Egy nap a szabadban" Szociáldemokrata Párt népünnepélye a hűvösvölgyi nagyréten, plakát, jelzett (Fehér), restaurált, 94,5x62 cm / Hungarian social democrat party's poster, restored, 94,5x62 cm
1937 Az Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Tenyészállatvásár kisplakátja, Gebhardt tervezésében, a Klösz Nyomda kiadásában, 24x16 cm + hozzá a vásár bronz emlékérme / Advertising poster + bronze token.
cca 1940 Légrády Sándor (1906-1987): Vitéz magyar katona, kisplakát, kiadja: Nemzetpolitikai Szolgálat, Klösz Gy. és Fia, 34,5x24 cm / Hungarian military propaganda poster, 34,5x24 cm
1940 Muskovszky László (1902-?): Ámor az autóban, olasz film plakát, főszerepben: Vittorio De Sica, forgalmazza: Kárpát Film, Unitas Lito, litográfia, apró gyűrődésekkel, 94x30 cm / Pazza di gioia, Hungarian poster of an Italian movie, lithography, with minor crease, 94x30 cm
1940 Walt Disney A három kismalac. c. könyvének reklám plakátja. Ofszet. Egy apró hiánnyal / 1940 Walt Disney: The tree little pigs book advertising. Ofset with a small hole. 20x29 cm