cca 1947 Ziegfeld Brothers amerikai szimfonikus jazzorgona hangverseny a Zeneakadémián, plakát, jelzett (Harkay), Magyari Hangversenyiroda szervezése, Sarkadi Lito., hajtásoknál kis szakadások, 83x60 cm / Ziegfeld Brothers jazz concert in Budapest, poster, with small tears along the foldings, 83x60 cm
1954 Jelzés nélkül: Gershwin Porgy and Bess operájának budapesti, a Lakóterv dísztervében rendezett mikrobarázdás előadásának kézzel készült egyedi tus plakátja, főszerepben: Paul Robeson (1898-1976), restaurált, paszpartuban, 50x35 cm / 1954 Gershwin Porgy and Bess opera performed in Budapest, handmade poster, restored, in paspartu, 50x35 cm