11131.
28. Lezárult nagyaukció
Porcelán
20 000 Ft
1894 Kossuth Lajos (1802-1894) emlékére készített porcelán bögre, jelzés nélkül, matricás, több felirattal, kopott aranyozás, csorba és lepattanás nélkül, m:9,5 cm