11116.
28. Lezárult nagyaukció
Porcelán
110 000 Ft
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, sárkányos jardiniere, kézzel festett, aranyozott áttört porcelánfajansz, jelzett "Fischer I. Budapest", hibátlan, 38×17 cm, m:20 cm