Schaubach Kunst art deco futó akt őzikével, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 22 cm, h:20 cm / Schaubach Kunst art deco figurine, with hallmark, h: 22 cm
1894 Kossuth Lajos (1802-1894) emlékére készített porcelán bögre, jelzés nélkül, matricás, több felirattal, kopott aranyozás, csorba és lepattanás nélkül, m:9,5 cm
Schütz Cilli falitál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, szélén egy apró lepattanáassal, jelzett. Hátoldaán felirattal "... legkedvesebb aranyos bátyámnak festette Margit 93 XII. 24." d:37 cm
Schütz Cilli fajansz falitál, közepén gróf Migazzy Vilmos (1829-1896) felvidéki földbirtokos egész alakos részben kézzel festett képével, kopott, jelzett, d:34,5 cm