11377.
28. Lezárult nagyaukció
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
cca 1880-1890 Mudrony Pál (1843-1891): Mezőgazdasági hitel és a hitelszövetkezetek alakítása Magyarországon. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, 4+V+283+1 p. Mudrony Pál kézirata, mezőgazdasági hitel tárgyában íródott könyv, mely végül publikálásra nem került. Mudrony Pál hagyatékából. Mudrony Pál (1843-1891) közgazdasági író, újságíró, miniszterelnöki sajtóosztály hivatalnoka, Mudrony Soma (1841-1897) jogász, közgazdasági író, országos iparegyesületi elnök testvére.