cca 1972 Budapesti villamos a Baross téren, 1 db szabadon felhasználható vintage negatív (6x6 cm) + 1 db képeslap (1935) a Rákóczi út és nagykörút kereszteződéséről, ahol összesen hat villamos szerelvény látszik a képeslapon, 9x14 cm
cca 1870-1880 "Panorama von Budapest", budapesti panoráma a pesti rakpartról, Klösz György felvétele és kiadása, kissé hullámos lapokkal, az illesztések mentén kis javításra szorul, kicsit foltos vászonkötésű tokban, 12,5×72,5 cm
cca 1900 Budapest, leporelló fotóalbum 20 db feliratozott felvétellel a város főbb nevezetességeiről, Stengel & Co. Drezda-Berlin, gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban