30316.
28. Lezárult nagyaukció
Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek
450 000 Ft
1 165,80 EUR, 1 285,71 USD
1972. 100Ft Ag "Szent István" jelzett próbaveret tervezet, eltérő betűtípussal (2xklf) + 1972. 100Ft Ag "Szent István" jelzett próbaveret tervezet, mesterjegy nélkül, sima ruhaszegéllyel (2xklf) T:BU,PP,1(PP) / Hungary 1972. 100 Forint Ag "Saint Stephen" "PRÓBAVERET" marked trial strike plan, with different font (2xdiff) + 1972. 100 Forint Ag "Saint Stephen" "PRÓBAVERET" marked trial strike plan, without privy mark, with plain hem (2xdiff) C:BU,PP,1(PP) Adamo EME9