Hermann Győző(szerk.): A koppenhágai Jamboree 1924. A magyar cserkészcsapat részletes munkája. Bp., 1924, Magyar Versenycsapat. Későbbi félvászon kötéssel, ráragasztott borítólappal, kopottas állapotban.
1933 Jamboree zsebkönyv. Gödöllő - Budapest, 1933, a IV. Világjamboree-táborparancsnokság. Az 1933. évi világtalálkozó ismertetésével, érdekes részletekkel, kihajtható térképmelléklettel és számos további kisebb térképpel. Tűzött papírkötésben, szép állapotban / The pocket book of the World Scout Jamboree of 1933 organised in Gödöllő, Hungary, in nice condition
1933 Márton Lajos által tervezett cserkész elismerő oklevél a gödöllői Jamboree előkészítésében kifejtett munkáért, gróf Teleki Pál (1879-1941) táborparancsnok, miniszterelnök aláírásával, pecséttel / 1933 Gödöllő Jamboree, certificate of merit with the signature of Pál Teleki Hungarian prime minister
1933 A Gödöllői Jamboree alkalmából adományozott emléklap cserkész érdemekért. Másolati példány, aláírások nélkül, 47x31,5 cm / 1933 Awarding warrant for facilitating the Gödöllő Jamboree and scouting, 47x31,5 cm
Cserkészkönyv. A cserkészéletre készülő magyar fiúk számára. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1935, Magyar Cserkésszövetség. Kilencedik kiadás. Papírkötésben, jó állapotban. + hozzá: Gilcraft: Preparing the way. Pioneering. London, cca 1930. Jamboree dedikálással / with a Jamboree commemoratve note