Festmények és grafikák Tételek száma: 61
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1708828
29
11000
Carl Joseph Bauer (1895-1989): Kísértés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×21 cm 1727263
10001
29
11000
Carl Joseph Bauer (1895-1989): Falcher Strand. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×9,5 cm 1771358
10002
29
60000
Franz von Bayros: Der Toilettentisch. (München 1908), 16t. Erotikus grafikák. 300 példányban kiadott, kereskedemi forgalomba nem került, 16 nyomattal, korabeli, félbőr mappában, 24x18cm / Franz von Bayros: Der Toilettentisch. (Munich 1908), published in 300 copies, 16 erotic prints, in half leather folder, 24x18cm 1764810
10003
29
80000
Bálint Endre (1914-1986): Emlékek 1974 (Variácok egy témára). Kollázs, fa, hátoldalán jelzett, kiállításon, árverésen szerepelt (1998 Ráday galéria, Abigail galéria), üvegezett keretben, 27×48 1776708
10004
29
14000
Bér Dezső (1875-1924): Éjszakai razzia. Akvarell-tus, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 30×26 cm 1770320
10005
29
Benyovszky István (1898-1969): Csikós. Színezett rézkarc, papír, paszpartuban, jelzett, üvegezett keretben, 38×53 cm 1767090
10006
29
Berky János Tibor (1913-1982): Az ugodi római katolikus templom freskótervei, 2 db, vegyes technika, papír, jelzettek, felcsavarva, különböző méretben 1767097
10007
29
Berky János Tibor (1913-1982): A homokbödögei római katolikus templom freskótervei, 4 db, vegyes technika, papír, jelzettek, felcsavarva, különböző méretben 1761522
10008
29
110000
Biczó András (1888-1957) karikatúrái 1940-41-ből. Jegyzetfüzet 27 rajzzal. Ceruza, papír. 13x17 cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
543323
10009
29
11000
Blahos Rudolf (1917-1986): Hajnalodik, akvarell, papír, jelzett, 35×22 cm 1752730
10010
29
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1732054
10011
29
26000
Borsos Miklós (1906-1990): Ikaros bukása (hommage a Bruegel), tus, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 24,5×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft