80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
Bálint Endre (1914-1986): Emlékek 1974 (Variácok egy témára). Kollázs, fa, hátoldalán jelzett, kiállításon, árverésen szerepelt (1998 Ráday galéria, Abigail galéria), üvegezett keretben, 27×48