Metszetek

Tételek száma: 18

cca 1880 Magyar nemzet vezérei (a honfogallástól a kiegyezésig)". festette Bellony László. Nagyméretű litográfia. Üvegezett fa keretben. Képméret 66x54 cm / Leaders of the Hungarian Nation. Large lithography 66x54 cm In glazed frame.
11000.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

Barabás Miklós (1810-1898) - Amédée Charpentier: A meny megérkezése, lithográfia, üvegezett keretben, 66x88cm / Hungarian folklore. Arriving of the fiancée. large lithography in glazed frame. 66x68 cm
11001.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86
21

cca 1896 Munkácsy Mihály (1844-1900). Honfoglalás. Színes chromolitográfia.  Kiadta Könyves Kálmán Rt. Nagyméretű litográfia. Üvegezett fa keretben. Keret sarkán kis sérülés 87 x 34 cm. / Settlement of the Magyars in Hungary. Large lithography 87x34 cm In glazed frame.
11002.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

1834 A Sketch of the Downshire Hills, litográfia, alkotó: John ('HB') Doyle nyomda: by Ducôte & Stephens, kiadó:  Thomas McLean, üvegezett keretben,  34×23 cm
11003.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43

1828 Buda látképe a  cipészek céhének mesterlevelén. Rézkarc és rézmetszet, szignált. Erős hajtásnyomokkal, hátul papírcsíkokkal megerősítve. Megviselt. / 1828 Image of Buda on the warrant of the guild of the shoemakers. With tape on the back. 50x41 cm
11004.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

11005.

cca 1704 id. Gabriel Bodenehr (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, a komáromi erőd látképe, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, Bodenehr "Europens Pracht und Macht in 200 Kupfer-Stücken" című munkájából (Augsburg, 1710 k.), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15×23 cm / cca 1704 Gabriel Bodenehr the Elder (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, copper etching on paper, from ...

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

cca 1800 Presburg / Pozsony, Grassalkovich Antal palotájának színezett rézmetszetű látképe. Wien, ca 1800, Artaria. Foltokkal. / Etched view of Pressburg. Palace of Anton Grassalkovich Colored etching. Wien, Artaria. With spots.. With wide margins 44x32 cm
11006.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

cca 1800 Presburg / Pozsony színezett rézmetszetű látképe a Duna túlpartjáról. A folyón hajókkal, az előtérben alakokkal. Wien, ca 1800, Artaria. Egy, a képet kissé érintő, javított szakadással / Etched view of Pressburg. Colored etching. Wien, Artaria. With one repaired tear slightly touching the image. With wide margins 45x33 cm
11007.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

1830 Prága látképe. Rézmetszet, aquatinta. "Nord - Ansicht von Prag aus dem Volksgarten" a Malerische Darstellung von Prag sorozatból. Prága, 1841. Borrosch a André. Egy, a kép keretét érintő beszakadással.  /  Etched view of Prague. Original etching with aquatint, Etched by C. A. Richter according to Morstadt's drawing. The eighth sheet from the "Malerische Darstellung von Prag". Prague, 1841. Borrosch a André, With a tear, reaching the frame of the image 55x40 cm
11008.

1830 Prága látképe. Rézmetszet, aquatinta. "Nord - Ansicht von Prag aus dem Volksgarten" a Malerische Darstellung von Prag sorozatból. Prága, 1841. Borrosch a André. Egy, a kép keretét érintő beszakadással. / Etched view of Prague. Original etching with aquatint, Etched by C. A. Richter according to Morstadt's drawing. The eighth sheet from the "Malerische Darstellung von Prag". Prague, 1841. Bo...

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

1897 A gödöllői vadászterületről. Keleti Gusztáv képe nyomán készült photogravure. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat kiadásában, üvegezett keretben, 20×29 cm
11009.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

cca 1830 Ofen und Pesth, Pest-Buda látképe dél felől, hajóhíddal, az előtérben mulató emberekkel, színezett rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, 12,5×16 cm
11010.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
21

Ludwig Rohbock (1820-1883): A hídon Pest és Buda között / Auf der Brücke zwischen Pesth und Ofen, színezett acélmetszet, papír, foltos, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14×18 cm
11011.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft