cca 1880 Magyar nemzet vezérei (a honfogallástól a kiegyezésig)". festette Bellony László. Nagyméretű litográfia. Üvegezett fa keretben. Képméret 66x54 cm / Leaders of the Hungarian Nation. Large lithography 66x54 cm In glazed frame.