Tétel

Katalógusszám:

11770.
Lezárult 29. Nagyaukció
Militária

Kikiáltási ár:

28 000 Ft

11

Leírás:

1900 vitéz Görgey Miklós (1880-1943): Berczi barátomnak emlékül 1900. Akvarell-tus, papír, jelzett, 38×25,5 cm. Érdekesség: Vitéz görgői és toporczi Görgey Miklós huszárezredes, később a m. kir. koronaörség parancsnokának (1943-ban öngyilkosságot követett el) Várady Albertről (1870-?) m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjéről, későbbi ezredesről.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor