Zsolnay díszkancsó, női aktfigurával, formaterv: Apáti Abt Sándor és Mack Lajos, eozin mázas, apró máz hibákkal, jelzett (körpecsét), formaszám: 5986, m:42 cm / Zsolnay decorative jug with nude designed by Sándor Abt and Lajos Mack, eosin glazing, with minor flaws on the glaze, with hallmark, no. 5986, h: 42 cm
cca 1880 Zsolnay díszváza írisz és pünkösdirózsa díszítéssel, porcelánfajansz, kézzel festett, jelzett (körpecséttel), hibátlan, formaszám: 483, m: 30 cm / cca 1880 Zsolnay decorative vase with floral motifs, faience, handpainted, with hallmark, in flawless condition, no. 483, h: 30 cm
cca 1880 Zsolnay virág mintás tál, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (TJM), hibátlan, d:33,5 cm / cca 1880 Zsolnay plate with floral motifs, handpainted faience, with hallmark (TJM), in flawless condition, d: 33,5 cm
cca 1880 Zsolnay petróleumlámpa, hiányos, kézzel festett porcelánfajansz test, bronz talapzattal, m:35 cm (bura nélkül) / cca 1880 Zsolnay kerosene lamp, handpainted faience body with bronze bottom, h: 35 cm (without glass)
cca 1890 Fischer Emil áttört padlóváza, kézzel festett mázas keménycserép,restaurált, nagyon apró lepattanással, m:46 cm / cca 1890 Emil Fischer vase, handpainted, restorated, with minor flaw, h: 46 cm
cca 1890 Fischer Ignác korsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 14 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, díszkorsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 14 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint
cca 1840 Herendi petrezselyemlevél mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), jó állapotban, d: 24 cm Fischer Mór időszak / cca 1840 Herend soup plate from the era of Móric Fischer, handpainted, with hallmark, in good condition, d: 24 cm
Herendi Viktória mintás dísz falitál, áttört széllel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 38,5 cm, mélysége: 6,5 cm / Herend Queen Victoria decorative plate, handpainted, with hallmark, in flawless condition, d: 38,5 cm, depth: 6,5 cm