cca 1900 Johann Lötz Witwe, Klostermühle irizáló díszváza, tetején réz montírozással, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm / cca 1900 Johann Lötz Witwe, Klostermühle iridescent vase with copper inlays, without hallmark, h: 25 cm
cca 1910 Moser Karlsbad fújt ametisztszínű váza, palástján savmaratott és políraranyozott mitológiai jelenettel, csiszolt, kopott aranyozás, apró karcolásokkal, jelzett, m:28,5 cm, d:19 cm / cca 1910 Moser Karlsbad blown glass vase with mythological scene, with minor signs of use, with hallmark, h: 28,5 cm, d: 19 cm
cca 1930 Kurt Schlevogt tervezte malachit üveg váza, figurális díszítéssel, jelzés nélkül, nagyon apró csorbával, m: 22 cm cca 1930 Malachite vase designed by Kurt Schlevogt with figurative decoration, without hallmark, with minor signs of use, h: 22 cm
cca 1910 Venezia-Murano Company ovális jardinier, rubinpácos, kézzel festett aranyozással, kopott, karcolással, jelzett, 12×7 cm, m:8 cm / cca 1910 Venezia-Murano Company oval jardinier with hand-painted gilding, with signs of wear, 12×7 cm, h: 8 cm
cca 1900 Muránói jégkockatartó kraklé kancsó, fújt, csavart fülű, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29 cm / cca 1900 Murano blown glass craquelure jug, with twisted handle, without hallmark, in flawless condition, h: 29 cm