15036.
29. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Dr. Sebők Imre: A Szaharában. Bp.,(1912.). Szent- István-Társulat, 357+3 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett, egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, néhány kissé foltos lapszéllel, ajándékozási sorokkal.