Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

Friedrich Steger-Hermann Wagner: Die Nippon-Fahrer oder das wiedererschlossene Japan. Leipzig, 1861, Otto Spamer. In Schilderungen der bekanntesten älteren und neueren Reisen insbesondere der amerikanischen Expedition unter Führung des Commodore M. C. Perry in den Jahren 1852 bis 1854. Leipzig, 1869, Otto Spamer, XII+352 p.+ 1 t.(kihajtható térképpel.) Egészoldas és szövegközti illusztrációkkal, kihajtható térképpel, német nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, egy részben kijáró oldallal (XI/XII.), foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel, magánkönyvtári címkével./ Linenbinding, with gilt spine and cover, with worn cover, spotty pages, little bit loose binding, one page is coming out partly, with home library label, and library stamps, in German language,

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor