Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1907" Br emlékérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (98,52g/61mm) T:1- / Hungary 1930. "Count Kunó Klebelsberg, the Founder of the National Swimming Pool 1930.XII.7. / Hungarian Swimming Association 1907" Br commemorative medallion, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Lajos Berán ...
Bognár György (1944-) 1996. "Honfoglalás Millecentenárium" nagyalakú vastag Ag emlékérem, peremén "135" sorszámmal (1000g/0.999/100mm) T:1-,2 (eredetileg PP) ph. / Hungary 1996. "1100th Anniversary of the Hungarian Conquest" piefort pure Ag medallion with serial number "135" on the edge. Sign.: György Bognár (1000g/0.999/100mm) C:AU,XF (originally PP) edge error
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1951. "Jajaczay János / Allor si mosse ediogli tenni dietro" kétoldalas Br plakett (148,9g/68,5mm) T:2 kis patina / Hungary 1954. "János Jajczay / Allor si mosse ediogli tenni dietro" double-sided Br plaque. Sign.: Farkas Sándor Boldogfai (148,9g/68,5mm) C:XF small patina
~1990. "Gr. Széchenyi István (1791-1860) A Legnagyobb Magyar / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Miniszertől" Ag és aranyozott Ag emlékérem pár (2x) peremen jelzett, sorszámozott. Kiadatlan típus, az éremképet később megváltoztatták. Szign.: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) T:1- / Hungary ~1990. "Count István Széchenyi (1791-1860) The Greatest Hungarian" Ag and gilt Ag commemorative me...
Bődy Kálmán (1885-1956) ~1930. "Magyarország éghajlatának megismeréséért a Magyar Meteorológiai Társaság - Hegyfoky Kabos emlékezetére 1847-1919" Br emlékérem, eredeti tokban, hátoldalon "42" sorszámmal (91,13g/59mm) T:1- / Hungary ~1930. "For the cognition of the cilmate of Hungary - Hungarian Meteorological Society" Br commemorative medal, in original case, with "42" number on back. Sign.: Kálmá...
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:2 ü., ph. / Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error HP 284.