Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 98

Anton Scharff (1845-1930) 1910. Az Országos Iparegyesülettől Br emlékérem, hátoldalán gravírozással, Knopp és Steiner Budapesten gyártói jelzéssel(61,32g/54mm) T:2 ph., patina, ü.  / Hungary 1910. From the National Industry Association Br commemorative medallion, engraved on reverse, with Knopp és Steiner Budapesten makers mark. Sign.: Anton Scharff (461,32g/54mm) C:XF edge error, patina, dings
30227.

Anton Scharff (1845-1930) 1910. "Az Országos Iparegyesülettől" Br emlékérem, hátoldalán gravírozással, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel(61,32g/54mm) T:2 ph., patina, ü. / Hungary 1910. "From the National Industry Association" Br commemorative medallion, engraved on reverse, with "Knopp és Steiner Budapesten" makers mark. Sign.: Anton Scharff (461,32g/54mm) C:XF edge error, patina, dings

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Seregély Dezső (1867-1948) 1924. Dr. Nagy Emil orvos 1924 ovális Br plakett (816g/161-132mm) T:2 / Hungary 1924. Dr. Emil Nagy physician 1924 oval Br plaque. Sign.: Dezső Seregély (816g/161-132mm) C:XF  HV 483.
30228.

Seregély Dezső (1867-1948) 1924. "Dr. Nagy Emil orvos 1924" ovális Br plakett (816g/161-132mm) T:2 / Hungary 1924. "Dr. Emil Nagy physician 1924" oval Br plaque. Sign.: Dezső Seregély (816g/161-132mm) C:XF HV 483.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
68,97
74,29
Seregély Dezső (1867-1948) 1925. Adiuves Fortes Invalidus 1914-1918 nagyalakú Br lemez plakett (1345g/159x295mm) T:1- / Hungary 1925. Adiuves Fortes Invalidus 1914-1918 large size Br plaque. Sign.: Dezső Seregély (1345g/159x295mm) C:AU
30229.

Seregély Dezső (1867-1948) 1925. "Adiuves Fortes Invalidus 1914-1918" nagyalakú Br lemez plakett (1345g/159x295mm) T:1- / Hungary 1925. "Adiuves Fortes Invalidus 1914-1918" large size Br plaque. Sign.: Dezső Seregély (1345g/159x295mm) C:AU

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. Esze Tamás Br plakett (215g/64x87mm) T:2 saroknál ph. /  Hungary 1954. Tamás Esze Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (215g/64x87mm) C:XF edge error at corner
30230.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Esze Tamás" Br plakett (215g/64x87mm) T:2 saroknál ph. / Hungary 1954. "Tamás Esze" Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (215g/64x87mm) C:XF edge error at corner

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. Dózsa György Br plakett (209g/66,5x90,5mm) T:2 /  Hungary 1954. György Dózsa Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (209g/66,5x90,5mm) C:XF
30231.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Dózsa György" Br plakett (209g/66,5x90,5mm) T:2 / Hungary 1954. "György Dózsa" Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (209g/66,5x90,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. Hubay Jenő 1858-1937 öntött, egyoldalas Br emlékérem (325,01g/91mm) T:2 / Hungary 1955. Jenő Hubay one-sided Br medallion. Sign.: László Solymári Valkó (325,01g/91mm) C:XF
30232.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Hubay Jenő 1858-1937" öntött, egyoldalas Br emlékérem (325,01g/91mm) T:2 / Hungary 1955. "Jenő Hubay" one-sided Br medallion. Sign.: László Solymári Valkó (325,01g/91mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Schwartz István (1851-1924) 1885. Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Újváry Ödönnek Bihar-Diószeg - Az érdem jeléül kétoldalas Br emlékérem (143,56g/65mm) T:1- ph. / Hungary 1885. National Exposition at Budapest in 1885 / For Ödön-Újvári from Bihar-Diószeg - As the sign of merit double-sided Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (143,56g/65mm) C:AU edge error
30233.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Újváry Ödönnek Bihar-Diószeg - Az érdem jeléül" kétoldalas Br emlékérem (143,56g/65mm) T:1- ph. / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Ödön-Újvári from Bihar-Diószeg - As the sign of merit" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (143,56g/65mm) C:AU edge error

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Szentgyörgyi István (1881-1939) DN Férfi portré Br plakett (241g/88x112mm) T:1- / Hungary ND Mans portrait Br relief. Sign.: István Szentgörgyi (241g/88x112mm) C:AU HP 5141.
30234.

Szentgyörgyi István (1881-1939) DN Férfi portré Br plakett (241g/88x112mm) T:1- / Hungary ND Man's portrait Br relief. Sign.: István Szentgörgyi (241g/88x112mm) C:AU HP 5141.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
Telcs Ede (1872-1948) 1907. Görgey Arthur 1907 VII-18. egyoldalas Br lemezplakett (180,51g/120mm) T:1- / Hungary 1907. Görgey Arthur 1907 VII-18. one-sided Br plaque. Sign.: Ede Telcs (180,51g/120mm) T:AU
30235.

Telcs Ede (1872-1948) 1907. "Görgey Arthur 1907 VII-18." egyoldalas Br lemezplakett (180,51g/120mm) T:1- / Hungary 1907. "Görgey Arthur 1907 VII-18." one-sided Br plaque. Sign.: Ede Telcs (180,51g/120mm) T:AU

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
344,83
371,43
Torbágyi Novák Györgyi (1916-?) 1931. Justice for Hungary Br plakett felakasztható falemezre rögzítve, táblán EMLÉKÜL NEKTEK AZ IGAZSÁG ÉS BÁTORSÁG SZÁRNYAIN HOZTÁTOK NEKÜNK A DICSŐSÉGET BUDAPEST 1931 JUL. 16 (83mm, falemez:176x150mm) T:2 /  Hungary 1931. Justice for Hungary Br plaque on wooden plate, with slab. Sign.: Györgyi Torbágyi Novák (83mm, plate:176x150mm) C:XF
30236.

Torbágyi Novák Györgyi (1916-?) 1931. "Justice for Hungary" Br plakett felakasztható falemezre rögzítve, táblán "EMLÉKÜL NEKTEK AZ IGAZSÁG ÉS BÁTORSÁG SZÁRNYAIN HOZTÁTOK NEKÜNK A DICSŐSÉGET BUDAPEST 1931 JUL. 16" (83mm, falemez:176x150mm) T:2 / Hungary 1931. "Justice for Hungary" Br plaque on wooden plate, with slab. Sign.: Györgyi Torbágyi Novák (83mm, plate:176x150mm) C:XF

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
Tóth Sándor (1933-) 1982. Bocskai István / MÉE Hajdú-Bihar Megye jelzett Ag piefort emlékérem (72,56g/0.835/42,5mm) T:2 /  Hungary 1982. István Bocskai hallmarked Ag piefort commemorative medal. Sign.: Sándor Tóth (72,56g/0.835/42,5mm) C:XF Adamo DE3
30237.

Tóth Sándor (1933-) 1982. "Bocskai István / MÉE Hajdú-Bihar Megye" jelzett Ag piefort emlékérem (72,56g/0.835/42,5mm) T:2 / Hungary 1982. "István Bocskai" hallmarked Ag piefort commemorative medal. Sign.: Sándor Tóth (72,56g/0.835/42,5mm) C:XF Adamo DE3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
Tóth Sándor (1933-) DN Csongrád megye Br plakett gyűjtői tokban (744g/124mm) T:1 / Hungary ND Csongrád County Br plaque in collectors case. Sign.: Sándor Tóth (744g/124mm) C:UNC
30238.

Tóth Sándor (1933-) DN "Csongrád megye" Br plakett gyűjtői tokban (744g/124mm) T:1 / Hungary ND "Csongrád County" Br plaque in collector's case. Sign.: Sándor Tóth (744g/124mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,24
18,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft