Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Petőfi Sándor / A költő születésének 150 évfordulója emlékére" kétoldalas öntött Br plakett (385,45g/89mm) T:2 kis patina / Hungary 1973. "Sándor Petőfi / 150th Anniversary of Birth" double-sided cast Br plaque. Sign.: Walter Madarassy (385,45g/89mm) C:XF small patina