Habsburg Birodalom / Pozsony 1830. szeptember 28. Koronázási zseton Ag "I. Ferenc - V. Ferdinánd" (3,26g) T:1-,2 / Habsburg Monarchy / Bratislava 28 September 1830. Coronation Silver Jeton Ag "Franz I - Ferdinand V" (3,26g) C:AU,XF HTÉ.: 899.
1860. "Széchényi István - 1860 április 8án" ón halotti érem (6,85g/29mm) T:2- ph. / Hungary "István Széchényi - 8th April 1860" tin mortuary medal (6,85g/29mm) C:VF edge error
1865. "Emlékérem a pesti országgyűlésre" ezüstözött Br emlékérem "ÉLJEN A HAZA - ES LEBE DAS VATERLAND / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA - ORSZÁG HÁZ", a peremen: "UNGARISCHE DENK MÜNZE - MAGYAR EMLÉK PÉNZ" (26,88/39mm) T:2 / Hungary 1865. "Commemorative Medallion for Parliament of 1865 at Pest" silver plated Br commemorative medallion "ÉLJEN A HAZA - ES LEBE DAS VATERLAND / EMLÉKÜ...
1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / A Buda Pesti koronázás emlékül 1867 június 8-án " ezüstözött Br emlékérem (19,33g/38mm) T:1-,2 / Hungary 1867. "Honvéd Memorabilia - For the founding of Honvéd Associations / In memory of the crowning at Buda Pest in 8th June 1867" silver plated Br commemorative medallion (19,33g/38mm) C:AU,XF
1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten" Br emlékérem "Knopp J. és Steiner" gyártói jelzéssel. "KOBURG HERCEGNÉ AZ ORSZ.NŐIPARKIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE" (25,70g/35,5mm) T:2 enyhe patina, durva ph. / Hungary 1881. "National Exhibition of Industry of Women in Budapest" Br commemorative medal with "Knopp J. és Steiner" makers mark (25,70g/35,5mm) C:XF slightly patina, strong edge error
1890. "Az érdem jeléül / Alföldi és Délmagyarországi Általános Kiállítás Aradon" ezüstözött Cu emlékérem "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (42,86g/44,5mm) T:2,2- patina, ph., kopott ezüstözés / Hungary 1890. "As the Sign of Merit / General Exhibition of Alföld and South Hungary in Arad" silvered Cu commemorative medal with "Knopp és Steiner Budapesten" makers mark (42,86g/44,5mm) C:X...
1890. "Az érdem jeléül / Alföldi és Délmagyarországi Általános Kiállítás Aradon" fém emlékérem "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (40,39g/44,5mm) T:2,2- patina, ph. / Hungary 1890. "As the Sign of Merit / General Exhibition of Alföld and South Hungary in Arad" metal commemorative medal with "Knopp és Steiner Budapesten" makers mark (40,39g/44,5mm) C:XF,VF patina, edge error