11964.
30. Lezárult nagyaukció
Cserkész
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
A 38. számú "Honvéd" cserkész csapat II. rajának naplója. 1929-1930. Benne számos bejegyzéssel, nevekkel, a tagok lakcímeivel, rajznaplóval és heti pénzekkel. Félvászon-kötésben, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopott borítóval, a hátsó borító sérült, az elülső előzéklap kijár, laza fűzéssel. Valamint a cserkészcsapat két pecsétjével. Továbbá Cserkésznaptár 1930. Szerk.: Aradi Zsolt. Magyar Cserkész Könyvei 114-116. sz. Bp., 1930, Magyar Cserkészszövetség, (Élet-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.