1871 Taanijah. Elegie auf den Tod Seiner Excellenz des Kön. Ung. Cultus- und Unterrichts-Minister wilad Baron Josef v. Eötvös von Simon Bacher. Ofen, 1871. - Gyászbeszéd Eötvos József halálára. 8p. 34 cm
1922 Országos Magyar Hadimúzeum Egyesület Nemzeti Ereklye sorszámozott, névre szóló. Nagy-Magyarország valamennyi vármegyéjének földjéből származó földet tartalmazó emlék. Ércbulla. Az elszakított részek címereit bemutató festett alumíniumlap. Dr. Hevesi Simon vezető főrabbi Öröklétű Igazságos Isten! című imájával.. Jó állapotban. / 1922 Memorial for the divided Hungary. With the reccomendation of the leading rabbiah of Hungary. Numbered, for a person's name. In frame. 14x32 cm
1933 Stern Ármin (1883-1944) festőművész ceruzarajza Samuel Bettelheim (1872-1942) cionista politikus, újságíróról, ceruza, papír, jelzett, kartonon, a karton két sarka sérült és a karton foltos, 31x22 cm
1938 Magyar Izraelita Vallásfelekezet törvényes képviseleti szerveinek tiszteletteljes folyamodása a magyar országgyűlés felsőházához és képviselőházához a zsidótörvény kapcsán. Magyar Izraelita Vallásfelekezet nevében: Magyarországi Izraeliták Országos irodája, Magyarországi Autonom Orthodox Izraelita Hitfelekezet központi irodája, Status Quo Ante Szervezetű Izraelita Hitközségek Szövetsége. Bp., Pesti Lloyd-nyomda, foltos, szakadt, sérült lapokkal, viseltes állapotban, 16 p.
1938 Testvér! A dücső Vezér ma megjelent 2 évi mártírkodás után a hűségmányság házában. Nyilasellenes szarkasztikus röplap. Felelős kiadó: Avenesian Lukács. Szamosújvár, Csillag-nyomda Rt., kis szakadással, 29x21 cm
cca 1939 A kisember és a zsidókérdés. Első "KÜZDÉS" füzet. Szerk.: Buránszky János. Bp., Hajnal-nyomda, 8 p. Antiszemita nyomtatvány, foltos, a papír gyenge minőségű.