12012.
30. Lezárult nagyaukció
Militária
28 000 Ft
23
XIX sz. vége/XX. sz. eleje Régi lovassági díszkard, koronás-nemzeti színnel díszített kardbojttal, fém kardhüvellyel, solingeni pengével, jelzett, a pengén pici rozsdafolttal, a hüvelyen kopásnyomokkal, a keresztvason festékfolttal, pengehossz: 78 cm